www.elstar.info.pl

Kartony z nadrukiem czarnków

Kartony z nadrukiem

W obecnych czasach wszystkie firmy starają się mocno reklamować, gdyż konkurencja jest szeroka. Nieraz malutki szczegół może zaważyć o wyborze danej firmy przez konsumenta. Z tego też powodu fabrykanci starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik, żeby to oni zostali wybrani przez użytkownika. Jedną z odmian reklam mogą być na przykład kartony z nadrukiem. Wyróżniane są przeróżne formy nadruku: dwukolorowe, jednobarwne albo rastrowe.
         Bez wątpienia odważne kolory a w dodatku intensywne kolory ściągają spojrzenie, a tym samym prawdopodobnych klientów. Na kartonie mogą mieścić się przeróżne informacje. Bardzo dobrze jest jednakże zlokalizować tam najważniejsze informacje, takie jak numer kontaktowy, nazwa producenta, czy chociażby ilość sztuk towaru znajdującego się w środku. Istotne, ażeby karton z nadrukiem był schludny i obejmował rzeczowe informacje. Należy dodatkowo ulokować logo firmy w centralnym miejscu na kartonie.
         Nadruk rastrowy charakteryzuje się zaprezentowaniem efektu cieniowania. Jest to tak zwana gra barw jasnych oraz ciemnych. Z reguły urzeczywistniany jest techniką sitodruku.
        Jak widać na rynku jest gigantyczny wybór jeśli chodzi o kartony z nadrukiem. Każdy powinien znaleźć dla siebie przystępne rozwiązanie. Wypada jednak zadać sobie pytanie, do jakiej grupy docelowej potrzebuje się uderzyć. Czy to ma być młode pokolenie, czy też starsze, a może jakaś nisza ?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE

Długopisy z logo